1 / 10
Svajcarski velosiped
1 €
05.12.2022 21:04

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Super vo ispravna sostojba

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
078303668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам