1 / 2
Мед
500 МКД
09.07.2022 10:02

Демир Хисар

Состојба на предмет
Нов

Се продава чист планински темен мед од Демир Хисар
Една тегла 550 денари
Пет тегли по 500 денари

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
072259190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам