1 / 3
Mercedes Sprinter 316 cdi
8.200 €
23.11.2022 13:58

Градско / Велес

Kombeto e 2010 god. So termoking so mnogu dobra izolacija .na vozilot ima karoseriski zabeleski i termokingot ne fklucuva.voziloto ne e registrirano moze vednas da se registrira i prefrli. Bez zameni!!!

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Samko
Потврден огласувач
078 715 966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам