1 / 5
Opel corsa 1.5 turbo dizell isuzi
1.000 €
27.09.2022 18:06

Струга / Струга

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Seprodava Opel Corsa Kollata e vo dobra sostojba stegnat dobar motor servisiran registriran cella godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oti
Потврден огласувач
078381161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам