1 / 1
Delovi za Sym Joymax 125
12.345 €
27.08.2022 06:47

Скопје Центар / Скопје

Марка:

SYM

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

Joymax 125

Километри:

20000

Prodavam polovni delovi za
Sym Joymax 125cc od 2004-2009 godina
Se sto vi treba
- se od plastiki
- se od elektricni delovi
- bandazi so gumi
- vizir, sediste , retrovizori
- mashina
- auspuh , amortizeri
- givi drzac so kufer

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Joco
Потврден огласувач
072222299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам