1 / 5
Daski od orev
1.999 МКД
31.10.2022 11:59

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat daski od orev.

Cenata za edna e 2000 denari. (dimenzija 45x26)

Isto taka cenata i za kompletot od 3 daski e 2000 denari.

Prakjam i po kargo!

Ilija - 076527713

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Дрво

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам