1 / 6
Se prodava mazda 626
По Договор
08.07.2022 11:22

Кратово

Марка:

Mazda

Модел:

626

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava mazda 626 redovno servisirana i odrzuvana so mali sitni karoseriski zabeleski. Registrirana do 3 mesec 2023 god.
Za podetalni informacii obratete se na 075 235 062
Kolata moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vite
Потврден огласувач
075235062
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам