1 / 10
Se izdava Studio vo centar na gradot !
1 €
01.12.2022 14:38

Струга / Струга

Objektok e lociran vo centar na gradot na samo 100 metri od korzoto i 200 metra od gradskata plaza.
Studioto raspolaga 2 kreveti za 3 lica,kompletno opremena kujna, toalet, tv , internet,greenje, parking prostor , terasa i ima poseben vlez.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Meti
Потврден огласувач
070448077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам