1 / 6
Casa KRIGLA NAOCARI
55 €
08.07.2022 11:47

Куманово / Куманово


Prodavam krigla od 0,4 l, kupena vo Germanija. Stakloto e mnogu kvalitetno i ednostavno mozete da ja koristite za pienje i da uzivate ili pak kako dekoracija... Dimenzii: visina 14 cm, goren del na ustata 8 cm i dolen 9,5 cm. Prakam i po KARGO. Kontakt: 070 206 079

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Порцелан, керамика и стакло

Се продава од:

ЧАРЛИ
Потврден огласувач
070206079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам