1 / 5
ANTENA ZA KOLA - ALUMINIUSKA
1.000 МКД
02.10.2022 11:39

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nova ALUMINIUSKA ANTENA ZA KOLA, kupena vo Germanija. Prakam i po KARO. KONTAKT: 070 206 079

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

ЧАРЛИ
Потврден огласувач
070206079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам