1 / 10
Штрафилица ударна 20v PARKSIDE
8.000 МКД
16.09.2022 12:30

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE.
Штрафилицата е ударна со јачина 20v - 4Ah, со подесив вртежен момент од 5 степени и тоа 100/150/200/300/400 Nm. Наменета за монтажа на автомобилски гуми и друга намена, многу моќна со четворка глава, лев и десен правец, лед осветлување и додатоци.
Во куфер со додатоци.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам