1 / 10
Wap машина 1800w PARKSIDE
8.000 МКД
13.11.2022 11:50

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Вап машината е нова од германско производство PARKSIDE.
Јачина 1800 вати - 135 бари - 420 л/ч наменета за перење на возила, дворови, фасади и останати работи. Со две млазници за висок и низок притисок, вградено тубе за шампонирање со автоматско мешање во режим на низок притисок. Пиштол со старт-стоп систем. Алуминиумска пумпа од не рѓосувачки челик отпорна на корозија и армирано црево за висок притисок со должина од 7 метри.
Во кутија со додатоци.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам