1 / 3
Trafo 50kvA
1 €
Цената не е фиксна
22.11.2022 11:31

Куманово / Куманово

Se prodava ispravno trafo od 50 kvA izvadeno poradi zamena za novo po jako.
Informacii na
Tel-071-238-616
Aleksandar
Cena po dogovor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
71238616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам