Се продава VW polo
1 €
08.07.2022 20:05

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

80000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

🚘🚘🚘🚘🚘PRODAVAM. VW.ПОЛО.2014 1.6ТДИ 75KV perfekten avtomobil so neverojatna niska potrosuvacka so pominati 78000km realni so vasa proverka 🇲🇰🇲🇰🇲🇰🚘🚘🚘.070/349/758🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
071228432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам