1 / 11
Hamachi Lifan
400 €
Цената е фиксна
07.12.2022 10:52

Битола / Битола

Марка:

HM

Вид:

Останато

Година:

2016

Модел:

Lifan

Километри:

5000

Ne mu raboti elektronikata.
Motorot mue perfekten pali vozi, smeneta mu e nova dekla, nova svekica i novo maslo motul.
50 kubici, 4 brzini. Maksimalno socuvano.
Ima dokumenti (soobrakjajna), registirano e, ama nemoze da se prefrli.. za poveke info 076478105

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076478105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам