1 / 3
Mi band 6 (сочуван)
1.800 МКД
09.07.2022 02:45

Кичево

Многу малце користен како нов со се оригинална кутија и полнач, има сензор за срце и кислород исто така мери и секакви фитнес активности

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
070296295
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам