1 / 11
Prodavam super gliser Mariach Sport Coupe
18.900 €
11.03.2023 09:49

Охрид / Охрид

Продавам супер глисер Mariach SC со вграден мотор Меркјури 4.3 mpi од 2011 година со приколица и дополнителна опрема. Се продава хитно!

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Baze
Потврден огласувач
078/444447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам