Plac
По Договор
09.07.2022 09:39

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Plac 2000kvadrati konopnica kriva pakanka

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
077500525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам