1 / 6
Korg pa4x kako novvvvvvv
По Договор
09.07.2022 10:12

Скопје Центар / Скопје

Bukvalno kako nov nitu edna mala grebnatinka zaa poveke informacii javete se na brojot 071-634-563

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

….
Потврден огласувач
071634563
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам