1 / 3
НОВ Lenovo TAB 2
5.500 МКД
6.500 МКД
Денес 08:55

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Lenovo

Големина на екранот:

10" инчи

СЕ ПРОДАВА КАКО НОВ Lenovo TAB 2

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Инфо
Потврден огласувач
075 741 475
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам