1 / 7
Germanski brend patiki br.39 Lacoste,Converse..
1.000 МКД
Цената е фиксна
03.09.2022 10:39

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

<40

Боја:

Црна

Preubavi germanski original patiki 2 para Converse i Lacoste broj 39 ka
Preubavi kvalitetni udobni lesni
Dcata para se kozni edni platneni.
Cena 2000.
Namaleni na 1600
Denes samo 1000

Crni Converse prodadeni
Lacoste prodadeni

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanki brend kozni cevli br.41/42 CANGURO %%

1200 МКД

Germanski brend kozni br.43 espadrili,cevli,cizmi %%%

1000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам