1 / 9
Dell Inspiron 7577 15" 4K i7 7700 16GB 512GB GTX 1060 gaming
500 €
17.09.2022 10:15

Карпош / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Prodavam odlicen gaming laptop Dell Inspiron 7577

Ekran: 15.6" 4K/UHD 3840x2160
Processor: Intel i7 7700HQ 2.8GHz
Ram: 16GB
SSD: 512GB Kingston
HDD: 2TB Seagate
Graficka: Nvidia GTX 1060 Max-Q 6GB DDR5
Windows 11 Pro originalen
Fingerprint reader
Svetlecka tastatura

Konektori:
3 x USB
1 x USB-C
LAN
HDMI
SD card reader

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071380111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам