1 / 11
SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR
123 €
05.12.2022 13:56

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

95 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Dimitar Ilieveski Murato br 2

***SAMO ZA SERIOZNA KLIENTELA****
APARTMANOT NE SE IZDAVA NA SEMEJSTVA ZA DOLG PRESTOJ
!!! BEZ SMS I VEBER PORAKI !!!!
SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR NA BITOLA VEDNAS DO EPINAL SO 95 m2 KORISNA POVRSINA DVE SPALNI GOLEM OPREMEN BALKUN TV WI-FI EDINSTVEN VO BITOLA VO OPREMENOST SO STILSKI NAMESTAJ EKSTRA LUKSUZ POGODEN ZA DIPLOMATI STRANSKI DRZAVJANI FIRMI.
INFORMACII NA TEL 070331555 VIBER WHATS APP

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

ATV
Потврден огласувач
70331555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам