Сметководствени услуги
1 МКД
04.09.2022 20:14

Ѓорче Петров / Скопје

ПРОКСИМУС ДОО Скопје ви нуди професионални услуги од областа на сметководство и консалтинг по пристапна цена.

Нашите услуги се:
-изработка и поднесување на даночни пријави и годишни сметки;
-пресметка на плата;
-финансиско сметководство;
-материјално сметководство;
-пријава/одјава на вработени;
-основање/промена/ликвидација на ТП и ТД и сл.;
-консалтинг услуги од областа на сметководството.

За да добиете понуда, може да не побарате на:
Тел.: +38970369829
Email: proksimusdia@gmail.com
Лице за контакт: Диана Поповска

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од:

diana
Потврден огласувач
070369829
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам