1 / 1
Prodavam medicinski antidekubit dushek
1.900 МКД
20.11.2022 16:17

Карпош / Скопје

Prodavam medicinski dushek so vozdushni pernicinja, ispraven i dopolnitelno rezerven dushek. Mnogu pomaga za otvoreni rani od lezenje. Nov cini 7000den samo dushekot 3000
Komplet za 2500den
Zoran
072919939

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
072919939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам