1 / 1
Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)
По Договор
24.03.2023 14:06

Битола / Битола

Квадратура:

752 m²

Тип на земјиште:

Останато

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2
Пристапен пат и близина до приклучок за струја, вода

Се продаваат и плацови во близина (~20m)
КП 818 1700м2
КП 819 640м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

АНАСТАС
Потврден огласувач
070713657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам