1 / 6
BANG OLUFSEN BEOSOUND 3.SO FM RADIO,SD CART.KAKO NOV
3.500 МКД
01.09.2022 15:58

Аеродром / Скопје

BEOSOUND 3. SO FM RADIO I SD CART(USB). KAKO NOV. SWISS. VIDETE NA INTERNET ZA STO SE RABOTI. I ZA KOLKU SE PRODAVA.....VIDETE GISITE MOI OGLASI.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

dragi
v.s. bato
Потврден огласувач
070311452
Испрати Е-маил до огласувачот

AKAI AP-D210. DD SERVO. DIRECT DRIVE GRAMOFON.

3800 МКД

BOSE, CANTON, JVC I DR. BASOVI-WUFERI.VRVEN KVAL..VIDI OGLAS

1300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам