1 / 11
Се изнајмува стан во центарот на градот Охрид
По Договор
12.09.2022 13:51

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Даме Груев 79

Се изнајмува стан во центарот на градот Охрид на само 700м од градскиот плоштад, во близина на општината. Станот располага со една спална соба и една двокреветна соба, дневна соба, опремена кујна, тоалет и две тераси. Има Wi-Fi, клима, фен за коса, пегла за алишта, пешкири.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Злате Шутароски
Потврден огласувач
38979315246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам