1 / 5
Stan za izdavanje
1 €
Цената не е фиксна
12.08.2022 22:13

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

100

Година на реновирање:

100

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Blazo Aleksov 52

Se izdava kompletno namesten Stan vo zgradite Belka. Opremen so klima, peralna, televizor I so komplet mebel.

Za podetalni informacii na Tel. 49 176 42083967
Lice za Kontakt: Snezana

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Aleksandar Petrov
Потврден огласувач
49 176 42083967
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам