1 / 4
Vrteleska za polaganje creva
16.000 МКД
17.11.2022 09:51

Битола / Битола

Prodavam vrteleska za polaganje na vodovodni creva, f110, f90, f75, f63
Se podesuva vo zavisnost od goleminata na crevata, raboti sovrseno

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
075395079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам