1 / 1
Molerisuvanje, krecenje, moleraj, dekoracija
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.03.2023 23:29

Аеродром / Скопје

Gi vrsime slednite uslugi:
- krecenje
- molerisuvanje i moleraj
- dekorativen kamen
- izrabotka na fontani

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070517088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам