1 / 3
Samsung S9
7.000 МКД
09.07.2022 19:34

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Samsung

Модел:

S9

Боја:

Purple

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Samsung Galaxy S9 funkcionira odlicno so skrsena maska.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

goko
Потврден огласувач
072248034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам