1 / 12
Honda Accord 2.2 dizel top
5.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 20:26

Гостивар / Гостивар

Марка:

Honda

Модел:

Accord

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava honda accord 2.2 dizel cl7 top sostojba pali vozi 230 hiljadi km orginal 2 para gumi novi letni zimski 2 para felgi ulje smeneto pred 3 hiljadi km liqu moli kaisi komplet servisiran nema denar vlozuvanje za poveke informacii vrtete slobodno 071488444 moze zamena za benzinec 2.4 honda accord ili honda suv

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Saban
Потврден огласувач
071488444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам