1 / 3
Нови станови на продажба во Битола - SunHill Square
1 €
01.12.2022 12:03

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

76 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ул. Широка

📢 Моментално слободен за продажба е уште еден стан и тоа:

1️⃣ Стан бр. 2 со вкупна површина од 76м2;

🏢 Нови станови на продажба на ул. Широка во Битола. На само еден килoметар од Градскиот пазар и пристап до излезот на Градот кон Скопје.
🌅 Локацијата изобилува со сонце, нова инфраструктура, тивка околина, чист воздух и волшебен поглед.
👪 Во радиус од 1км има 3 основни училишта и градинки.
🏗 Градбата е со врвен квалитет, АБ плоча со сертифицирани материјали. Највисоко А++ ниво на енергетска ефикасност со 20цм термо блок и 10цм стиропорна изолација. Становите се продаваат со инсталиран систем за индивидуално парно греење.
✅ Становите се во фаза на изградба со среден имотен лист за прибележување кој служи како поволност при аплицирање за станбен кредит. Краен рок за завршеток на градба - септември 2022 год.
📢 Моментално слободен за продажба е уште еден стан и тоа:

1️⃣ Стан бр. 2 со вкупна површина од 76м2;

📞 Информации на телефон: 071/663-606

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

БИГС ГРАДБА
Потврден огласувач
071663606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам