1 / 12
Se izdavaat studija/sobi Се издаваат студија /соби
25 €
07.09.2022 14:53

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Греење:

Нема

Се издаваат нови студија /соби до автобуската станица во Охрид
-повеќе информации на бројот
071 359 956

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Goce
Потврден огласувач
071359956
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам