1 / 1
Najeftin inverter klima ured
20.990 МКД
22.08.2022 09:05

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Го имаме совршениот одговор за високите температури – Vivax 12CH35AEFIs - 3,5 KW.
Најевтин инвертер клима уред на пазарот, одлични перформанси за најдобрата цена што можете да ја добиете.

За повeќе информации јавете се на: 077/655-224 или посетете ја вашата омилена продавница https://mymarket.mk/

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од: Претпријатие

MEG SISTEMI DOOEL Skopje
Потврден огласувач
+38977655224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам