1 / 8
Akvarium
5.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.10.2022 22:46

Берово / Берово

Akvarium so dimenzii dolzina 70cm.
Visina 45cm. Sirina 30cm.
Komplet so pumpa, greac, neonka
Od ribi ima: par maticni ancistrusi, nas 100 ancistrusi 3 generacii starost
Okolu 5 ksifo 3 gupi 4 moli2 plati
Ima nad 20 trevki amazonka

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Се продава од:

Jovanco
Потврден огласувач
078248986
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам