1 / 10
Sobi I Apartmani vo Pestani
1 €
23.08.2022 10:32

Охрид / Охрид

Квадратура:

30 m²

Спрат:

2

Греење:

Нема

Se izdavaat sobi vo Pestani,na odlicna lokacija,so pogled na ezero.Sekoja soba raspolaga so sopstvena terasa,tv,wi-fi,parking prostor I letna kujna.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Ivan
Потврден огласувач
071325371
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам