1 / 2
Бараме женка за Јокширски Териер
По Договор
15.08.2022 19:49

Аеродром / Скопје

Бараме женка за нашиот Бади, Јоркширски Териер ! Има педигре од Србија до Украина ! Две и пол години е стар ! Тежок е 4.7 кг. со високи нозе ! Сите оцени на натпревари се 5 -ки ! Мирен и воспитан!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Елидија
Потврден огласувач
075534515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам