1 / 3
Vitrina Razladna za Slatkara ili Pekara
700 €
10.07.2022 10:58

Скопје Центар / Скопје

Vitrinata e 2m dolga, koristena i e vo dobra sostojba, motorot si raboti najnormalno. Za poveke info javete se vo bilo koe vreme.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Evgenios Saridis
Потврден огласувач
075450079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам