1 / 6
Vakum Masina Nova
2.500 €
10.07.2022 11:04

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Vakum masina nova! Ne koristena.
Samo e probana i si raboti bezprekorno!
Dokolku ste zainteresirani i imate bilo kakvi prasanja, Za poveke info mozete da mi se javite.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Evgenios Saridis
Потврден огласувач
075450079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам