1 / 2
bandazi 17 5x112 r17 17ki
16.000 МКД
Цената е фиксна
16.08.2022 17:19

Конче / Радовиш

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

17

Ширина на бандаж:

7J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

215

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

17

se prodavat 4 odlicno socuvani bandazi so letni gumi balansirani ne se krivi

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
070999238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам