1 / 3
Velosiped 24" - 6 Brzini
10.000 МКД
10.07.2022 13:58

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

13 "

Zennski Velosiped 24" Trkala - 6 Brzini - Korpa - Lampa pred zad....


076 214 377

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Beko
Потврден огласувач
075214377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам