1 / 5
Reno Megan karavan 1.5 dci 2007
2.999 €
05.09.2022 10:18

Кичево

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Meganot e tip top, komplet ispraven, servisiran i registriran! Zamena samo za mercedes 124, 2.5d

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
070223224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам