1 / 7
OPEL MERIVA 1.7 CDTI
2.800 €
04.08.2022 20:25

Гостивар / Гостивар

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba , domakinski socuvana , full oprema , redovno servisirana , registracia do 05.2023.
Broj za kontakt :
075 211 707
075 211 707

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Armend
Потврден огласувач
071442444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам