1 / 5
Apartmani Andon Dukov, OHRID
50.000 МКД
17.04.2023 14:09

Охрид / Охрид

Број на соби:

1,5

Квадратура:

35 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Андон Дуков, Охрид

⛱😍СЕЗОНСКИ ЗАКУП ОД 3 МЕСЕЦИ на апартман во кампот Андон Дуков на 30 метри од плажа, во близина на Охрид. 😁
Апартманот е целосно опремен со:
- целосно опремена кујна
- 3 единечни кревети
- сопствен тоалет
- пријатна тераса со маса и столици

Се издава за цела сезона од 1ви Јуни до 1ви Септември (3 месеци)

Повеќе информации за локација и цена - 071 308 388

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Ivona
Потврден огласувач
071308388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам