1 / 1
KENGUR ZA BEBE
1.350 МКД
04.02.2023 21:16

Битола / Битола

Prodavam kengur za bebe nekolku pati koristen kako NOV. Mnogu e prakticen i lesen za nosenje.
Kupen poskapo.Brend chicco
075934128

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
075934128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам