1 / 4
Germanski brend patiki br.37 NIKE AIR MAX %%%%
1.000 МКД
Цената е фиксна
28.09.2022 14:48

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

37

Боја:

Сива

Preubavi germanski zenski patiki Nike Air Max br.37
Moderni,kvalitetni,udobni skap model
Cena 1800
Namaleni na 1500
Vikend cena 1000

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski brend patiki br.37 NIKE AIR MAX %%%%

1000 МКД

Germanski brend patiki org.NIKE br.38 Nov Model

1400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам