1 / 6
Germanski patiki za fudbal br.38 NIKE MERCURIAL %%%
1.200 МКД
Цената е фиксна
28.09.2022 14:48

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Сива

Prekrasni germanski brend patiki za fudbal Nike Mercurial broj 38,5 odgovaraat na 38 ca
Kvalitetni lesni udobni kozni
Cena 2000.
Namaleni 2600
Denes samo 1200

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski brend patiki br.39 org NIKE *NOV MODEL*

1200 МКД

Germanski brend duks/dukseri/trenerka br.L %%

700 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам