1 / 3
Продавам Куќа со големо дворно место и плац до самата куќа
48.000 €
Цената не е фиксна
10.07.2022 15:51

Богданци / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Страшо Пинџур 54 Богданци

За дополнителни информации јавете се на мобилниот број
077 442 072 лице за контакт Силвана

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Silvana Taseva
Потврден огласувач
077442072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам